MAVİ ROTA

KARŞIYAKA DAĞCILIK, DOĞA SPORLARI VE DOĞASEVERLER KULÜBÜ (KARDAK)

Doğa yürüyüşlerimizi “dağcılık grubu” olarak 1980 yılının ekim ayında başladık ve çalışmalarımıza, 2002’ye kadar bu şekilde devam ettik. Dağcılık derneklerinin 1990' lı yıllarda kurulmaya başlanması üzerine 9 Eylül 2002 tarihinde Karşıyaka Dağcılık, Doğa Sporları ve Doğaseverler Kulübü Derneğini (KARDAK) kurduk.

İlk kurucu başkanımız Kani Çelikel, ikinci başkanımız Halim Barışık’tır. Şu andaki başkanımız İsmail Çoban’dır. Her yıl birinci ve ikinci dönemler olarak hazırladığımız doğa yürüyüşleri programlarını, her türlü hava koşullarında, kulüp üyeleri ve konuklarımızın katılımları ile sürdürmekteyiz. Türkiye Dağcılık Federasyonu üyesi olan derneğimiz faaliyetlerine, doğaya ve insana saygıyı gözeten bir anlayışla devam ediyoruz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamaya başladığı Efes – Mimas Yolu projesine destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Projenin İzmir’e ve kent tanıtımına değer kattığına yürekten inanıyoruz. Bu çalışmada yer alma olanağı sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürü borç bilir, bundan sonra yapılacak çalışmalara da katkıda bulunabileceğimizi bildiririz.
 
Adres: Bahriye Üçok Mahallesi, 1879/1 Sokak, No: 10/B, Karşıyaka - İZMİR
Telefon: 0 232 3649035